CESTOVNÉ DEZINFEKCIE, DEZINFEKCIE NA DOVOLENKU

CESTOVNÉ DEZINFEKCIE, DEZINFEKCIE NA DOVOLENKU

Sme špecialisti na profesionálne dezinfekcie z Francúzska už od roku 1998.

Ponúkame profesionálnu dezinfekciu na cesty a dovolenku. Dezinfekcia vody TwinOxide je 2,6-krát silnejší a bezpečnejší systém než chlór. Dezinfekcia vody z našej ponuky (dezinfekcia 200 gramov TwinOxide na prípravu 5 litrov neškodnej vody) odstraňuje mangán a železo, eliminuje nepríjemný zápach vody a taktiež účinne likviduje sinice.

Predávame dezinfekcie homologizované Ministerstvom zdravotníctva ČR, vybavené kartami bezpečnostných údajov v českom jazyku, podľa medzinárodnej smernice REACH. Potrebujete radu, kontaktujte nás!

IMAGE:

ANTIGÉNNE TEST COVID-19 BIOTECH (25 kusov)

ANTIGÉNNE TEST COVID-19 BIOTECH (25 kusov)

Antigénne test na COVID-19 je imunoanalýza kapilárneho vzlínania určený na kvalitatívnu detekciu nukleokapsidovému proteínu - antigénu vo vzorke nosového alebo nosohltanového steru získaného od osôb s podozrením na nákazu COVID-19 a to do 7 dní od prejavu prvých symptómov. Test COVID-19 BIOTECH je diagnostický zdravotnícky prostriedok IN VITRO pre profesionálne použitie patriace do kategórie IVD - ostatné.

Výrobca: L & H BIOTECH Limited
Balenie: 1 škatuľka / 25 kusov (antigénne test covid-19)
Dostupnosť: tovar MÁME sklade! ... viac

TEST COVID-19 zo slín (5 kusov)

TEST COVID-19 zo slín (5 kusov)

TEST COVID-19 zo slín balenie 5 kusov. Neinvazívna (lizácie) antigénne test na SARS-COVID 19 s odberu slín (postačuje veľmi malé množstvo len 0,5 ml). TEST COVID-19 je šetrný, jednoduchý, bezbolestný, vhodný pre deti, seniorov, pacientov s kognitívnymi poruchami a každého, kto má problém s výterom nosohltanu. TEST COVID-19 zo slín je držiteľom európskeho certifikátu a vysokú citlivosť 98,1%.

Výrobca: CMC Medical Devices & Drugs S.L.C.
Balenie: 1 krabička / 5 kusov (test covid-19 zo slín)
Dostupnosť: tovar MÁME sklade! ... viac

HYGIENICKÁ SADA STOP COVID-19

HYGIENICKÁ SADA STOP COVID-19

HYGIENICKÁ SADA STOP COVID-19 je antibakteriálny set pre dodržiavanie bezpečnostných opatrení na cestách u nás i v zahraničí. Sada STOP COVID-19 obsahuje: respirátor FF2 a 5 kusov ochranných rúšok, nitrilové rukavice a dezinfekčný gél COVID, antibakteriálne servítky. Jedná sa prevažne o českej komponenty.

Výrobca: GOOD MASK s.r.o.
Balenie: 1 sada (antibakteriálne sada)
Dostupnosť: tovar MÁME sklade! ... viac

DEZINFEKCIA VODY TWINOXIDE – 200 G

DEZINFEKCIA VODY TWINOXIDE – 200 G

Dezinfekcia vody TWINOXIDE je moderný dezinfekčný prostriedok na báze oxidu chloričitého na BEZCHLÓROVÚ DEZINFEKCIU VODY, ktorý spoľahlivo a účinne ničí až 99,9 % bežne sa vo vodách vyskytujúcich baktérií, rias, siníc, prvokov, plesní a vírusov (vrátane Legionelly, Pseudomonady). ... viac