HYPOALERGÉNNE ANTISEPTICKÉ MYDLÁ

HYPOALERGÉNNE ANTISEPTICKÉ MYDLÁ ANTISEPTICKÉ MYDLÁ

Hypoalergénne antiseptické mydlá pre jemnú a citlivú pokožku a časté umývanie rúk, ktoré nevysušujú a nepoškodzujú pokožku, nespôsobujú začervenanie ani ďalšie nežiaduce reakcie.

Vyberte si z ponuky antiseptických mydiel radu ANIOS: kanister ANIOSAFE MANUCLEAR – 5 L na dolievanie dávkovačov umiestnených nad umývadlom alebo ANIOSAFE MANUCLEAR – 1 L s dávkovačom. Predávame dezinfekčné prostriedky homologizované Ministerstvom zdravotníctva ČR, vybavené kartami bezpečnostných údajov v českom jazyku, podľa medzinárodnej smernice REACH.

Potrebujete radu s výberom antiseptických mydiel? Kontaktujte nás!

ANIOSAFE MANUCLEAR - 1L (náhradná patróna)

ANIOSAFE MANUCLEAR - 1L (náhradná patróna)

ANIOSAFE MANUCLEAR - 1L náhradná patróna do dávkovačov ANIOS. Antiseptické mydlo na báze kokamidov s malým obsahom glycerínu, určené na časté umývanie rúk a to aj veľmi jemnej a citlivej pokožky. Antiseptické mydlo je neutrálne a nevysušuje kožu, pôsobí veľmi príjemne. Jednolitrový flakón s dávkovačom sa postaví na umývadlo. Antiseptické mydlo slúži na dosiahnutie hygienickej čistoty rúk.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNA a FUNGICÍDNA pri expozícii 1 minúta.

Výrobca: Laboratoires ANIOS Francúzsko
Balenie: 1 kus (1 liter, náhradná patróna)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom
na okamžité dodanie! ... viac

ANIOSAFE MANUCLEAR – 1 L (ANTISEPTICKÉ MYDLO)

ANIOSAFE MANUCLEAR – 1 L (ANTISEPTICKÉ MYDLO)

ANIOSAFE MANUCLEAR – 1 L, antiseptické mydlo na báze kokamidov s nízkym obsahom glycerínu, určené na časté umývanie rúk, a to s veľmi jemnou a citlivou pokožkou. Mydlo je neutrálne a nevysušuje pokožku, pôsobí veľmi príjemne. ... viac

ANIOSAFE MANUCLEAR – 5 L (ANTISEPTICKÉ MYDLO)

ANIOSAFE MANUCLEAR – 5 L (ANTISEPTICKÉ MYDLO)

ANIOSAFE MANUCLEAR – 5 L, antiseptické mydlo na báze kokamidov s nízkym obsahom glycerínu, určené na časté umývanie rúk, a to s veľmi jemnou a citlivou pokožkou. Mydlo je neutrálne a nevysušuje pokožku, pôsobí veľmi príjemne. ... viac