Dezinfekcia malých plôch postrekom

Dezinfekcia plôch postrekom

Dezinfekcia malých plôch postrekom STERIDINE SPRAY FOAM určená na rýchlu dezinfekciu malých plôch, ako sú antidekubitné lôžka a manžety tonometrov v zdravotníctve. Najčastejšie použitie však bude v potravinárstve na rýchlu dezinfekciu stolov a kuchynských liniek. V našej ponuke taktiež nájdete DESINFECT´ ALIM V, jedná sa o prírodný dezinfekčný prostriedok rastlinného alebo minerálneho pôvodu pre rýchlu a účinnú dezinfekciu povrchov a zariadení, ktoré môžu prísť do styku s potravinami, bez nutnosti oplachovania.

Vyberte si z ponuky špičkových dezinfekčných prostriedkov radu STÉRIDINE z Francúzska, ktoré sú hypoalergénne k ľuďom a šetrné k životnému prostrediu. Chráňte seba aj prírodu!

Predávame dezinfekcie homologizované Ministerstvom zdravotníctva ČR, vybavené kartami bezpečnostných údajov v českom jazyku, podľa medzinárodnej smernice REACH. Potrebujte pomoc s výberom plošnej dezinfekcie? Kontaktujte nás!

POSTREKOVÁ DEZINFEKCIA AMPHOSPRAY 41 - 5L

POSTREKOVÁ DEZINFEKCIA AMPHOSPRAY 41 - 5L

POSTREKOVÁ DEZINFEKCIA AMPHOSPRAY 41 - 5L rýchla postreková dezinfekcia na báze alkoholov s malým obsahom KAS a biguanidov. Kombinácia látok zabraňuje mutácie a rezistencie patogénov. 5 litrový kanister slúži na rozliatie do menších flakónov s rozprašovacou pištoľkou. Dezinfekčný prostriedok pôsobí veľmi rýchlo a nekompromisne, dobre zasychá, neoplachuje a neotiera sa, nezanecháva šmuhy.
Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY (MDRB), FUNGICÍDNY (Tricophyton mentagrophytes) a VIRUCÍDNY vrátane adenovirus, HIV-1, HBV, HCV, Vaccinia vírus, herpesvírus, koronavírus, rozavirov, H1N1, Feline calicivirus, no expozíciu 30 sekúnd. Zdravotnícky prostriedok triedy IIa na profesionálne použitie v zdravotníckych zariadeniach. Tekutý dezinfektant bez farby a odérom po alkohole, pH 6.

Výrobca: Laboratoires ANIOS
Balenie: 1 kus (kanister 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

DESINFECT´ ALIM V (prírodný produkt)

DESINFECT´ ALIM V (prírodný produkt)

DESINFECT' ALIM V sa odporúča pre rýchlu a účinnú dezinfekciu povrchov a zariadení, ktoré môžu prísť do styku s potravinami, bez nutnosti oplachovania. Prostriedok DESINFECT' ALIM V je certifikovaný organizáciou ECOCERT, obsahuje 98,4% prísad rastlinného alebo minerálneho pôvodu (minimum chémia). Ideálne pre kolektívne stravovanie (školské alebo závodné jedálne).
Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY, FUNGICÍDNY a VIRUCÍDNY.

Výrobca: Hygiene Nature France
Balenie: 1 kus (flakón 750 ML)
Dostupnosť: tovar MÁME sklade! ... viac

STERIDINE SPRAY FOAM - 1L (postreková dezinfekcia)

STERIDINE SPRAY FOAM - 1L (postreková dezinfekcia)

STERIDINE SPRAY FOAM postreková dezinfekcia vo forme riedkej peny na báze KAS bez obsahu alkoholu. Dvojfunkčný prostriedok slúži na umývanie (obsahuje detergent) a rýchlu dezinfekciu drobných lekárskych prístrojov a plôch, ktoré prichádzajú do styku s pokožkou pacienta (stetoskopy, manžety tonometrov, EKG a EEG elektródy, sondy a elektródy rehabilitačných prístrojov, antidekubitné matrace a pod.). Pôsobí rýchlo a efektívne, predmet sa zľahka postrieka a nechá pôsobiť, potom treba utrieť jednorazovou utierkou. ... viac