Dezinfekcia malých plôch postrekom

Dezinfekcia plôch postrekom

Dezinfekcia malých plôch postrekom STERIDINE SPRAY FOAM určená na rýchlu dezinfekciu malých plôch, ako sú antidekubitné lôžka a manžety tonometrov v zdravotníctve. Najčastejšie použitie však bude v potravinárstve na rýchlu dezinfekciu stolov a kuchynských liniek. V našej ponuke taktiež nájdete DESINFECT´ ALIM V, jedná sa o prírodný dezinfekčný prostriedok rastlinného alebo minerálneho pôvodu pre rýchlu a účinnú dezinfekciu povrchov a zariadení, ktoré môžu prísť do styku s potravinami, bez nutnosti oplachovania.

Ďalej ponúkame DEZINFEKČNÝ SPREJ BACTYNEA KIDS na báze stabilných kysličníkov, ktorý je určený na utieranie hračiek, nábytku, predmetov a to aj takých, ktoré môže dieťa olizovať (cumlík).


Vyberte si z ponuky špičkových dezinfekčných prostriedkov radu STÉRIDINE z Francúzska, ktoré sú hypoalergénne k ľuďom a šetrné k životnému prostrediu. Chráňte seba aj prírodu!

Predávame dezinfekcie homologizované Ministerstvom zdravotníctva ČR, vybavené kartami bezpečnostných údajov v českom jazyku, podľa medzinárodnej smernice REACH. Potrebujte pomoc s výberom plošnej dezinfekcie? Kontaktujte nás!

POSTREKOVÁ DEZINFEKCIA AMPHOSPRAY 41 - 5L

POSTREKOVÁ DEZINFEKCIA AMPHOSPRAY 41 - 5L

POSTREKOVÁ DEZINFEKCIA AMPHOSPRAY 41 - 5L rýchla postreková dezinfekcia na báze alkoholov s malým obsahom KAS a biguanidov. Kombinácia látok zabraňuje mutácie a rezistencie patogénov. 5 litrový kanister slúži na rozliatie do menších flakónov s rozprašovacou pištoľkou. Dezinfekčný prostriedok pôsobí veľmi rýchlo a nekompromisne, dobre zasychá, neoplachuje a neotiera sa, nezanecháva šmuhy.
Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY (MDRB), FUNGICÍDNY (Tricophyton mentagrophytes) a VIRUCÍDNY vrátane adenovirus, HIV-1, HBV, HCV, Vaccinia vírus, herpesvírus, koronavírus, rozavirov, H1N1, Feline calicivirus, no expozíciu 30 sekúnd. Zdravotnícky prostriedok triedy IIa na profesionálne použitie v zdravotníckych zariadeniach. Tekutý dezinfektant bez farby a odérom po alkohole, pH 6.

Výrobca: Laboratoires ANIOS
Balenie: 1 kus (kanister 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

DEZINFEKČNÝ SPREJ BACTYNEA KIDS - 750ML (na detské hračky)

DEZINFEKČNÝ SPREJ BACTYNEA KIDS - 750ML (na detské hračky)

DEZINFEKČNÝ SPREJ BACTYNEA KIDS na báze stabilných kysličníkov určené na utieranie hračiek, nábytku, predmetov a to aj takých, ktoré môže dieťa olizovať (cumlík). Výrobok je schválený pre NEONATALOGII, tzn. čerstvo narodené bábätká, ktoré sú najcitlivejšie. Obrúsky nie sú papierové, ale zo špeciálnej buničiny, ktorá sa netrhá. Použitie je rýchle, jednoduché a jednoduché - praktické balenie v spreji.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY, FUNGICÍDNY, VIRUCÍDNY vrátane PRV, BVDV, H1N1, Herpes, Vaccinia vírus, Rotavírus, Norovírus, HIV, MYKOBAKTERICÍDNY a ŠPORICÍDNY.

Výrobca: ORAPI Europe, Francúzsko
Balenie: 1 kus (flakón 750ml na detské hračky)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom
Na okamžité dodanie! ... viac

DESINFECT´ ALIM V (prírodný produkt)

DESINFECT´ ALIM V (prírodný produkt)

DESINFECT' ALIM V sa odporúča pre rýchlu a účinnú dezinfekciu povrchov a zariadení, ktoré môžu prísť do styku s potravinami, bez nutnosti oplachovania. Prostriedok DESINFECT' ALIM V je certifikovaný organizáciou ECOCERT, obsahuje 98,4% prísad rastlinného alebo minerálneho pôvodu (minimum chémia). Ideálne pre kolektívne stravovanie (školské alebo závodné jedálne).
Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY, FUNGICÍDNY a VIRUCÍDNY.

Výrobca: Hygiene Nature France
Balenie: 1 kus (flakón 750 ML)
Dostupnosť: tovar MÁME sklade! ... viac

STERIDINE SPRAY FOAM - 1L (postreková dezinfekcia)

STERIDINE SPRAY FOAM - 1L (postreková dezinfekcia)

STERIDINE SPRAY FOAM postreková dezinfekcia vo forme riedkej peny na báze KAS bez obsahu alkoholu. Dvojfunkčný prostriedok slúži na umývanie (obsahuje detergent) a rýchlu dezinfekciu drobných lekárskych prístrojov a plôch, ktoré prichádzajú do styku s pokožkou pacienta (stetoskopy, manžety tonometrov, EKG a EEG elektródy, sondy a elektródy rehabilitačných prístrojov, antidekubitné matrace a pod.). Pôsobí rýchlo a efektívne, predmet sa zľahka postrieka a nechá pôsobiť, potom treba utrieť jednorazovou utierkou. ... viac