Dezinfekcie na podlahy a plochy

Dezinfekcie na podlahy a plochy

Plošná dvojfunkčná dezinfekcia (umývanie a dekontaminácia) určená na vytieranie podláh a utieranie plôch, dlažby a dlaždicového obloženia, nábytku a predmetov, dverí a kľučiek, stolov a pacientskych stolíkov. Obsahuje povrchovo aktívne látky – tenzidy, ďalší umývací prostriedok sa už nepridáva. Ponúkame pre epidemiologické situácie ohniskovú dezinfekciu ANIOS OXY FLOOR s kompletným dezinfekčným záberom vrátane širokého spektra vírusov, tuberkulózy a sporicídneho záberu. Ďalej ponúkame DETERGENT ANIOS SURACTIF MARINE 1L na báze oligomerov s malým obsahom izotridekanolu, na čistenie všetkých umývateľných plôch a podláh.

Ide o dezinfekčné koncentráty, ktoré sa riedia na pomerne nízke koncentrácie (až 0,5 %), čo eliminuje prípadné nežiaduce účinky a prináša citeľný ekonomický efekt (pri dlhodobom používaní ide o výraznú úsporu peňazí).

Vyberte si z ponuky dezinfekčných prostriedkov radu STÉRIDINE na plochy a podlahy. Ponúkame plošnú dezinfekciu SANICID PARFUME pre zdravotníctvo, pre operačné sály, ARO a JIS, vysokoúčinný prostriedok STÉRIDINE MULTISURFACE a na bežné vytieranie nemocničných chodieb a izieb BACTERANIOS SF. V našej ponuke nájdete taktiež utierky BACTINYL INODORE na dezinfekciu prístrojov, pracovných dosiek, kresiel, stoličiek, kľučiek. Novinkou sú prírodné produkty DESINFECT' ALIM V a DYACIL MAXI francúzskej spoločnosti Hygiene Nature, ktoré majú minimálne 98,4% zložiek minerálneho alebo rastlinného pôvodu a sú certifikované organizáciou ECOCERT. 

Predávame dezinfekcie homologizované Ministerstvom zdravotníctva ČR, vybavené kartami bezpečnostných údajov v českom jazyku, podľa medzinárodnej smernice REACH. Potrebujte pomoc s výberom plošnej dezinfekcie? Kontaktujte nás!

DYACIL MAXI - 5L (prírodný produkt)

DYACIL MAXI - 5L (prírodný produkt)

DYACIL MAXI - 5L je dvoufunkční prostriedok (čistenie a dezinfekcia) plôch, predmetov a nábytku, ktoré prichádzajú do styku s potravinami - potravinárska homologácia TP4. DYACIL MAXI určený najmä pre kolektívne kuchyne (verejné jedálne, hotely, školské a závodné jedálne), potravinárske výrobne, poľnohospodárske prevádzky. Prostriedok DYACIL MAXI je vhodný pre manuálnu i strojovú aplikáciu (vytieranie, postrek alebo namáčanie).
Prostriedok DYACIL MAXI je certifikovaný organizáciou ECOCERT, obsahuje 98,4% prísad rastlinného alebo minerálneho pôvodu (minimum chémia).

Dezinfekčné účinnosť: BAKTERICÍDNY, FUNGICÍDNY a VIRUCÍDNY pri koncentrácii 0,5 - 10% a expozícii 5 - 30 minút.

Biocíd, tekutý dezinfektant je tmavo modrej farby s charakteristickým zápachom, pH 12 (silná zásada).

Výrobca: Hygiene Nature France
Balenie: 1 kus (kanytr 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME sklade! ... viac

DETERGENT ANIOS SURACTIF MARINE 1L

DETERGENT ANIOS SURACTIF MARINE 1L

DETERGENT ANIOS SURACTIF MARINE 1L na báze oligomérov s malým obsahom izotridekanolu, na čistenie všetkých umývateľných plôch a podlahy (dlažba, plasty atď.) a tiež steny (dlaždičky, umývateľné farby atď.), sanitárne zariadenia, kovové a plastové povrchy. Prostriedok má veľmi dobré čistiace a odmasťovacie schopnosti vďaka prítomnosti neiónových a aniónových detergentov, sekvestračných, bakteriostatických a fungistatických činidiel. Tekutý detergent oranžovej farby s príjemnou vôňou mora, pH 10.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNA, FUNGICÍDNA

Výrobca: Laboratoires ANIOS
Balenie: 1 kus (kanister 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

BACTERANIOS SF - 1L

BACTERANIOS SF - 1L

DEZINFEKCIA BACTERANIOS SF - 1L, dvojfunkčný prostriedok (detergent-dezinfekcia) na báze KAS a Glutaraldehyd na vytieranie podláh a utieranie plôch vrátane dlaždíc a stien, nábytku a vybavenia. Prostriedok BACTERANIOS je koncentrát, ktorý sa riedi na 0,25% koncentrácii pracovného roztoku čo je ekonomicky veľmi výhodné. Na plochách nezanecháva škvrny ani šmuhy, nenaleptává lino a podlaha sa nelepí.

Dezinfekčné účinnosť: BAKTERICÍDNY, FUNGICÍDNY a VIRUCÍDNY pri koncentrácii 0,25% a expozícii 5 minút.

Biocíd, tekutý dezinfektant je zelený s charakteristickým sladkým zápachom, pH 4 (mierne kyslý).

Výrobca: Laboratoires ANIOS France
Balenie: 1 kus (flakón 1 liter)
Dostupnosť: tovar MÁME sklade! ... viac

BACTERANIOS SF - 5L

BACTERANIOS SF - 5L

DEZINFEKCIA BACTERANIOS SF - 5L, dvojfunkčný prostriedok (detergent-dezinfekcia) na báze KAS a Glutaraldehyd na vytieranie podláh a utieranie plôch vrátane dlaždíc a stien, nábytku a vybavenia. Prostriedok BACTERANIOS je koncentrát, ktorý sa riedi na 0,25% koncentrácii pracovného roztoku čo je ekonomicky veľmi výhodné. Na plochách nezanecháva škvrny ani šmuhy, nenaleptává lino a podlaha sa nelepí.

Dezinfekčné účinnosť: BAKTERICÍDNY, FUNGICÍDNY a VIRUCÍDNY pri koncentrácii 0,25% a expozícii 5 minút.

Biocíd, tekutý dezinfektant je zelený s charakteristickým sladkým zápachom, pH 4 (mierne kyslý).

Výrobca: Laboratoires ANIOS France
Balenie: 1 kus (kanister 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME sklade! ... viac

STERIDINE MULTI SURFACE - 1L (plošná dezinfekcia)

STERIDINE MULTI SURFACE - 1L (plošná dezinfekcia)

STERIDINE MULTI SURFACE – 1L, dvojfunkčný prostriedok (detergent, dezinfekcia) na báze aminopropylu a KAS na dezinfekciu plôch vrátane podláh, dlaždíc a stien, lekárskeho nábytku a vybavenia. Prostriedok STERIDINE MULTI SURFACE je koncentrát, ktorý sa riedi na 0,25 % koncentráciu pracovného roztoku, čo je ekonomicky veľmi úsporné. Na plochách nezanecháva žiadne škvrny ani šmuhy, nepoškodzuje linoleum a podlaha sa nelepí. ... viac

DEZINFEKČNÉ UTIERKY BACTINYL INODORE

DEZINFEKČNÉ UTIERKY BACTINYL INODORE

DEZINFEKČNÉ UTIERKY BACTINYL INODORE na plochy (pracovná doska, kreslo a stoličky, kľučky) a prístroje. Dezinfekčné utierky 40 cm × 16 cm / 120 kusov na báze stabilných oxidov a KAS na menšie nenasiakavé plochy vrátane tých, ktoré sa môžu dostať do styku s potravinami. Po aplikácii sa ošetrená plocha neoplachuje ani neotiera, nechá sa prirodzene oschnúť. Na plochách nezanecháva žiadne škvrny ani šmuhy, nepoškodzuje ich a ošetrené plochy sa nelepia. Ide o dezinfekčné utierky INODORE, tzn. bez zápachu a parfumácie. Praktické balenie s uzáverom zamedzuje vysychaniu obrúskov. ... viac

DEZINFEKCIA BACTISURF DDC - 5L (na plochy)

DEZINFEKCIA BACTISURF DDC - 5L (na plochy)

DEZINFEKCIA BACTISURF DDC – 5L, dvojfunkčný prostriedok (detergent, dezinfekcia) na báze KAS na vytieranie podláh a utieranie plôch vrátane dlaždíc a stien, nábytku a vybavenia. Prostriedok BACTISURF DDC je koncentrát, ktorý sa riedi na 0,5 % koncentráciu pracovného roztoku, čo je ekonomicky výhodné. Na plochách nezanecháva škvrny ani šmuhy, nenaleptáva linoleum a podlaha sa nelepí. ... viac

DEZINFEKCIA ANIOS OXY FLOOR - 1 KG (plošná dezinfekcia)

DEZINFEKCIA ANIOS OXY FLOOR - 1 KG (plošná dezinfekcia)

ANIOS OXY FLOOR na čistenie a dezinfekciu podláh a povrchov. Prášková forma, bez zápachu. Vysokoúčinný proti Clostridium difficile (už za 15 min). Ohnisková dezinfekcia, použitie počas epidémií. Alternatíva k chlórovým prípravkom. Presné dávkovanie. ... viac

SANICID 5 PARFUME - 5L (dezinfekcia na plochy)

SANICID 5 PARFUME - 5L (dezinfekcia na plochy)

SANICID 5 PARFUME, dezinfekcia na plochy na báze stabilných oxidov určená na používanie v potravinárskych prevádzkach zdravotníckych zariadení, hoteloch a gastronómii, reštauráciách a jedálňach. Prostriedok SANICID 5 PARFUME sa používa na vytieranie podláh a utieranie dlaždicového obloženia kuchýň, umývanie a utieranie kuchynských spotrebičov a pracovných plôch, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami, utieranie stoličiek a stolov. ... viac

STERIDINE MULTI SURFACE - 5L (plošná dezinfekcia)

STERIDINE MULTI SURFACE - 5L (plošná dezinfekcia)

STERIDINE MULTI SURFACE – 5L, dvojfunkčný prostriedok (detergent, dezinfekcia) na báze KAS a aminopropylu na plošnú dezinfekciu vrátane podláh, stien, dlaždíc, lekárskeho vybavenia a nábytku. Dezinfekčný prostriedok STERIDINE MULTI SURFACE je koncentrát, ktorý sa riedi na 0,25 % koncentráciu pracovného roztoku, je ekonomicky veľmi úsporný. Po použití na plochách nezanecháva žiadne šmuhy ani škvrny, nepoškoduje linoleum a podlaha sa nelepí. ... viac