Dezinfekcia sanitárneho zariadenia

Dezinfekčné šumivé tablety určené na dezinfekciu všetkých WC odpadov, výleviek a sanitárneho zariadenia nielen v zdravotníctve a potravinárstve. Dobre sa rozpúšťa, pôsobí rýchlo a efektívne.

Vyberte si z ponuky kvalitných dezinfekčných prostriedkov, prípravkov a preparátov radu STÉRIDINE na odpady, výlevky a sanitu (dezinfekčné tablety DÉOCHLOR - 300 šumivých tabliet alebo DÉOCHLOR - 100 šumivých tabliet). 

V našej ponuke nájdete tiež dezinfekčný prípravok ANIOS LB 300. Jedná sa o oddeľovač uhličitanu vápenatého do umývačiek podložných mís a bažantov, ktorý zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Ako novinku predstavujeme ENZYMATICKÉ TABLETY CLEAMEN do pisoára, ktoré eliminujú zápach a biologickú záťaž.

Predávame dezinfekcie homologizované Ministerstvom zdravotníctva ČR, vybavené kartami bezpečnostných údajov v českom jazyku, podľa medzinárodnej smernice REACH. Potrebujte pomoc s výberom plošnej dezinfekcie? Kontaktujte nás!

ANIOS LB 300 - 5L (oddeľovač uhličitanu vápenatého)

ANIOS LB 300 - 5L (oddeľovač uhličitanu vápenatého)

ANIOS LB 300 do umývačiek podložných mís a bažantov. Stredne alkalický prípravok, ktorý funguje ako oddeľovač uhličitanu a dispergátor pre všetky druhy vody. Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.

Výrobca: Laboratoires ANIOS France
Balenie: 1 kus (kanister 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

DEZINFEKČNÉ TABLETY DEOCHLOR - 100 tabliet

DEZINFEKČNÉ TABLETY DEOCHLOR - 100 tabliet

Šumivé dezinfekčné tablety DEOCHLOR na báze aktívneho chlóru určené na dezinfekciu všetkých odpadov a sanitárneho zariadenia v zdravotníctve a potravinárstve. Používa sa tiež na dezinfekciu pľuvadla v stomatológii. Vo vodnom roztoku má kompletný dezinfekčný účinok vrátane SPORICÍDNEHO. Pevné a nedrobiace sa tablety umožňujú jednoduché použitie a presné dávkovanie. Dezinfekciu vykonávame každý deň po ukončení pracovnej smeny tak, že tabletu zľahka prelejeme vodou a necháme pôsobiť po dobu 30 minút, potom spláchneme.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY vrátane MRSA, FUNGICÍDNY, VIRUCÍDNY vrátane HIV, hepatitídy A a B, vírusov H1N1 a H5N1, MYKOBAKTERICÍDNY, TUBERKULOCÍDNY a ŠPORIcíDNY pri expozícii 30 minút.

Výrobca: Hygiene Nature France
Balenie: 1 kus (dóza 100 tabliet)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

ENZYMATICKÉ TABLETY CLEAMEN

ENZYMATICKÉ TABLETY CLEAMEN

ENZYMATICKÉ TABLETY CLEAMEN do pisoára eliminujúce zápach a biologickú záťaž. Prednosťou dezinfekčných tabliet CLEAMEN je vysoká biologická aktivita založená na prítomnosti nepatogénnych mikroorganizmov (tie sa po zavlhčení aktivujú a produkujú enzýmy). Balenie obsahuje 12 kusov a jedno sitko.

Výrobca: CORMEN s.r.o.
Balenie: 1 vedro (12 tabliet + 1x sitko)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom ... viac

DEZINFEKČNÉ TABLETY DEOCHLOR - 300 tabliet

DEZINFEKČNÉ TABLETY DEOCHLOR - 300 tabliet

Šumivé dezinfekčné tablety DEOCHLOR na báze aktívneho chlóru určené na dezinfekciu všetkých odpadov a sanitárneho zariadenia v zdravotníctve a potravinárstve. Používa sa taktiež na dezinfekciu pľuvadla v stomatológii. Vo vodnom roztoku má kompletný dezinfekčný účinok vrátane SPORICÍDNEHO. Pevné a nemrviace sa tablety umožňujú jednoduché použitie a presné dávkovanie. Dezinfekciu vykonávame každý deň po ukončení pracovnej zmeny tak, že tabletu zľahka prelejeme vodou a necháme pôsobiť 30 minút, potom spláchneme. ... viac