Ponúkame dezinfekčné prostriedky STÉRIDINE, ktoré inaktivujú veľké množstvo patogénov

Vybrali sme dezinfekcie, ktoré majú preukázanú dezinfekčnú účinnosť na chrípkové vírusy H1N1, H5N1 a koronavírus.

IMAGE:

ACTI’SEPTYL FS 500 - 20L (širokospektrálna plošná dezinfekcia)

ACTI’SEPTYL FS 500 - 20L (širokospektrálna plošná dezinfekcia)

894 / 5 000
Výsledky překladu
ACTI’SEPTYL FS 500 - 20L širokospektrálna plošná dezinfekcia na báze KAS určená pre zdravotníctvo na plochy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami (pacientské stolíky, jedálenské stoly, pojazdné rozvážacie stolíky a spoločné chladničky na chodbách nemocnice), samozrejme na vytieranie podláh (pracovné dosky kuchynskej linky). Dezinfekčný prostriedok ACTI’SEPTYL FS 500 je 3-funkčný dekontaminuje - odmasťuje a čistí - dezinfikuje všetky povrchy a vybavenie.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY, FUNGICÍDNY, MYKOBAKTERICÍDNY a VIRUCÍDNY vrátane poliovírus, adenovírus a norovírus, vaccinia, koronavírus, herpes, rotavírus, HIV, H1N1, PRV, BVDV, papilomavírus pri koncentrácii 0,55 - 1 - 5 minút.

Biocíd, tekutý dezinfektant, je bezfarebný a bez zápachu (vôňa), pH 9,75 (zásada).

Výrobca: ORAPI Europe, Francúzsko
Balenie: 1 kus (bidón 20 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

POSTREKOVÁ DEZINFEKCIA AMPHOSPRAY 41 - 5L

POSTREKOVÁ DEZINFEKCIA AMPHOSPRAY 41 - 5L

POSTREKOVÁ DEZINFEKCIA AMPHOSPRAY 41 - 5L rýchla postreková dezinfekcia na báze alkoholov s malým obsahom KAS a biguanidov. Kombinácia látok zabraňuje mutácie a rezistencie patogénov. 5 litrový kanister slúži na rozliatie do menších flakónov s rozprašovacou pištoľkou. Dezinfekčný prostriedok pôsobí veľmi rýchlo a nekompromisne, dobre zasychá, neoplachuje a neotiera sa, nezanecháva šmuhy.
Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY (MDRB), FUNGICÍDNY (Tricophyton mentagrophytes) a VIRUCÍDNY vrátane adenovirus, HIV-1, HBV, HCV, Vaccinia vírus, herpesvírus, koronavírus, rozavirov, H1N1, Feline calicivirus, no expozíciu 30 sekúnd. Zdravotnícky prostriedok triedy IIa na profesionálne použitie v zdravotníckych zariadeniach. Tekutý dezinfektant bez farby a odérom po alkohole, pH 6.

Výrobca: Laboratoires ANIOS
Balenie: 1 kus (kanister 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

SURFANIOS PREMIUM - 5L (plošná dezinfekcia)

SURFANIOS PREMIUM - 5L (plošná dezinfekcia)

SURFANIOS PREMIUM - 5L plošná dezinfekcia, dezinfekčný prípravok na báze KAS a aminokyselín určený na čistenie plôch a povrchov, vrátane dlaždicových stien, nábytku a vybavenia. Prostriedok SURFANIOS je koncentrát, ktorý sa riedi na 0,25% koncentrácii pracovného roztoku čo je ekonomicky veľmi výhodné. Na plochách nezanecháva škvrny ani šmuhy, nenaleptáva lino a podlaha sa nelepí.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNA vrátane MRSA, FUNGICÍDNA a VIRUCÍDNA (BVDV/Vaccinia/HIV-1/PRV/Herpesvirus/Coronavirus) pri koncentrácii 0,25% a expozícii 5 minút, tuberkulocídna.

Biocíd, tekutý dezinfektant je zelený s charakteristickým odérom, pH 11 (zásaditý).

Výrobca: Laboratoires ANIOS France
Balenie: 1 kus (kanister 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

BACTINYL FS 900 - 1L (vyšší stupeň dezinfekcie na plochy)

BACTINYL FS 900 - 1L (vyšší stupeň dezinfekcie na plochy)

BACTINYL FS 900 vyšší stupeň dezinfekcie na plochy na báze KAS určený na používanie v potravinárskych prevádzkach všetkého typu. Dezinfekčný prostriedok BACTINYL FS 900 sa používa na vytieranie podláh a utieranie dlaždicového obloženia kuchýň a jedální, umývanie a utieranie kuchynských spotrebičov, vrátane tých, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s potravinami. Prostriedok BACTINYL FS 900 sa používa v čase zhoršenej epidemickej situácie (hromadná epidémia).

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY, FUNGICÍDNY, MYKOBAKTERICÍDNY a VIRUCÍDNY vrátane poliovírus, adenovírus a norovírus,vaccinia, koronavírus, herpés, rotavírus, HIV, H1N1, PRV, BVDV, papilomavírus pri koncentrácii 0,25% - 5,5 ŠPORICÍDNE (pre dosiahnutie sporicidného záberu je potrebné čas expozície predĺžiť na 60 minút).

Biocíd, tekutý dezinfektant je bezfarebný s odérom po borovici, pH 10,5 (silná zásada).

Výrobca: ORAPI Europe, Francúzsko
Balenie: 1 kus (flakón 1 liter)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

DEZINFEKČNÝ SPREJ BACTYNEA KIDS - 750ML (na detské hračky)

DEZINFEKČNÝ SPREJ BACTYNEA KIDS - 750ML (na detské hračky)

DEZINFEKČNÝ SPREJ BACTYNEA KIDS na báze stabilných kysličníkov určené na utieranie hračiek, nábytku, predmetov a to aj takých, ktoré môže dieťa olizovať (cumlík). Výrobok je schválený pre NEONATALOGII, tzn. čerstvo narodené bábätká, ktoré sú najcitlivejšie. Obrúsky nie sú papierové, ale zo špeciálnej buničiny, ktorá sa netrhá. Použitie je rýchle, jednoduché a jednoduché - praktické balenie v spreji.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY, FUNGICÍDNY, VIRUCÍDNY vrátane PRV, BVDV, H1N1, Herpes, Vaccinia vírus, Rotavírus, Norovírus, HIV, MYKOBAKTERICÍDNY a ŠPORICÍDNY.

Výrobca: ORAPI Europe, Francúzsko
Balenie: 1 kus (flakón 750ml na detské hračky)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom
Na okamžité dodanie! ... viac

DYACIL MAXI - 5L (prírodný produkt)

DYACIL MAXI - 5L (prírodný produkt)

DYACIL MAXI - 5L je dvoufunkční prostriedok (čistenie a dezinfekcia) plôch, predmetov a nábytku, ktoré prichádzajú do styku s potravinami - potravinárska homologácia TP4. DYACIL MAXI určený najmä pre kolektívne kuchyne (verejné jedálne, hotely, školské a závodné jedálne), potravinárske výrobne, poľnohospodárske prevádzky. Prostriedok DYACIL MAXI je vhodný pre manuálnu i strojovú aplikáciu (vytieranie, postrek alebo namáčanie).
Prostriedok DYACIL MAXI je certifikovaný organizáciou ECOCERT, obsahuje 98,4% prísad rastlinného alebo minerálneho pôvodu (minimum chémia).

Dezinfekčné účinnosť: BAKTERICÍDNY, FUNGICÍDNY a VIRUCÍDNY pri koncentrácii 0,5 - 10% a expozícii 5 - 30 minút.

Biocíd, tekutý dezinfektant je tmavo modrej farby s charakteristickým zápachom, pH 12 (silná zásada).

Výrobca: Hygiene Nature France
Balenie: 1 kus (kanytr 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME sklade! ... viac

ACTI’SEPTYL LACTIC 500 - 5L (prírodný produkt účinný na koronavírus)

ACTI’SEPTYL LACTIC 500 - 5L (prírodný produkt účinný na koronavírus)

Dezinfekcia ACTI’SEPTYL LACTIC 500 prírodný dezinfekčný produkt na báze kyseliny mliečnej (Lactic Acid), čistí a umýva, odstraňuje vodný kameň, dezinfikuje podlahy a povrchy bez zanechania akýchkoľvek stôp. ACTI’SEPTYL LACTIC 500 je určený pre plochy a povrchy, ktoré sú prichádzajú do kontaktu s potravinami. Dezinfekčný prostriedok ACTI’SEPTYL LACTIC 500 je certifikovaný organizáciou ECOCERT, obsahuje 97,9 % prísad rastlinného alebo minerálneho pôvodu (minimum chémie). Je laboratórne dokázané, že podľa normy EN 14476 je ACTI’SEPTYL LACTIC účinný na koronavírus pri koncentrácii 1% a času expozície 5 minút.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY, FUNGICÍDNY a VIRUCÍDNY vrátane koronaviru, adenovírusu, norovírusu a poliovírusu pri koncentrácii 3% a expozícii 5 - 60 minút.

LACTIC 500, tekutý dezinfektant je bezfarebný s ľahkou vôňou mäty, pH 2,20 (kyselina).

Výrobca: ORAPI Europe, Francúzsko
Balenie: 1 kus (kanister 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

DEZINFEKCIA BACTINYL 2v1 NA PLOCHY A RUKY

DEZINFEKCIA BACTINYL 2v1 NA PLOCHY A RUKY

DEZINFEKCIA BACTINYL 2v1 NA PLOCHY A RUKY, dezinfekcia bez EDTA, COV, bez aldehydu s použitím v zdravotníctve a potravinárstve na všetky plochy, ktoré môžu prísť do kontaktu s potravinami alebo na dezinfekciu rúk. Dezinfekčný prostriedok sa používa na vytieranie podláh a utieranie dlaždicového obloženia kuchýň a jedální, umývanie a utieranie stolov a stoličiek jedální, pacientskych stolíkov.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY, FUNGICÍDNY a VIRUCÍDNY vrátane adenovírusu, norovírusu, murín, poliovírusu - HIV, hepatitídy A, coronaviru - papillomavírusu, herpes vírusu, vacciniaviru a rotavírusu pri expozícii 15 minút. Prostriedok sa neriedi (už nariedené), je pripravený na priame použitie.

Koncentrát nemá predpísaný žiadny výstražný symbol. Obsahuje umývacie zložky a povrchovo aktívne látky. Je bez farby a bez zápachu.

Výrobca: ORAPI Europe, Francúzsko
Balenie: 1 SET Bactinyl Garcin (flakón 750ML + kanister 5L)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

DEZINFEKČNÉ OBRÚSKY BACTINYL - 40 (do vrecka)

DEZINFEKČNÉ OBRÚSKY BACTINYL - 40 (do vrecka)

Nízkoalkoholové dezinfekčné obrúsky BACTINYL s malým obsahom KAS určené na rýchlu dezinfekciu rúk tam, kde nie je k dispozícii voda, alebo kde by časté umývanie poškodzovalo pokožku. Tento výrobok - malé balenie BACTINYL-40 do vrecka - ocenia predovšetkým rýchle záchranné služby a domácu ošetrovateľskú starostlivosť, je vhodný aj na cesty a dovolenku. Použitie dezinfekčných obrúskov je rýchle, ľahké a hygienické. Balenie má praktickú zátku, obrúsky nevysychajú.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNY vrátane Escherichia coli a MRSA, FUNGICÍDNY, VIRUCÍDNY vrátane HIV, hepatitídy B a C, herpes vírusu, paramyxovírusu a vírusu H1N1 a H5N1, TUBERKULOCÍDNY pri expozícii 5 minút.

Výrobca: ORAPI Europe Francúzsko
Balenie: 1 kus (dóza 40 obrúskov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom
na okamžité dodanie! ... viac

DEKONTAMINÁCIA VZDUCHU BACTINYL AIR – 750 ML

DEKONTAMINÁCIA VZDUCHU BACTINYL AIR – 750 ML

Dekontaminácia vzduchu BACTINYL AIR na báze stabilných oxidov určená na dezinfekciu ovzdušia. Dezinfekčný prostriedok je vhodný na použitie v ordináciách a vyšetrovniach, rizikových izbách MRSA, infekčných klinikách a podobne. ... viac