DEKONTAMINÁCIA VZDUCHU A OVZDUŠIA

Ponúkame unikátny dekontaminačný prostriedok, ktorý nemá na českom trhu konkurenciu! Výrobok BACTINYL AIR je určený na dekontamináciu a dezinfekciu vzduchu a ovzdušia, ktorý zbaví prostredie väčšiny patogénov (baktérie, plesne, vírusy) a zároveň ovzdušie osvieži ľahkou vôňou po zelených citrónoch, čím navodí pocit čistoty.

Prostriedok BACTINYL AIR odporúčame používať v čase chrípkovej a koronavírusovej epidémie, v lekárskych ordináciách a čakárňach, prípadne v domácom prostredí. Ako ďalší prípravok určený na aerosólovú dezinfekciu ovzdušia s totálnym dezinfekčným efektom ponúkame ASEPTANIOS AD, ktorý sa výborne hodí na dezinfekciu vzduchu a povrchov na zle prístupných miestach (napr. za kúrením, za skriňou a nábytkom).

Predávame dezinfekcie homologizované Ministerstvom zdravotníctva ČR, vybavené kartami bezpečnostných údajov v českom jazyku, podľa medzinárodnej smernice REACH. Potrebujete radu, kontaktujte nás!

Vieme sa chrániť pred pandémiou koronavírusu COVID-19 a H1N1 (súbory na stiahnutie)

DEZINFEKCIA OVZDUŠÍ ASEPTANIOS AD - 5L

DEZINFEKCIA OVZDUŠÍ ASEPTANIOS AD - 5L

ASEPTANIOS AD - 5L, dezinfekčný prípravok na báze kyseliny peroctovej a peroxidu vodíka určený na aerosólovú dezinfekciu ovzdušia s totálnym dezinfekčným efektom. Vysoko účinná dezinfekcia vzduchu a povrchov na zle prístupných miestach (napr. za kúrením, za skriňou a nábytkom). Dezinfekčný prostriedok ASEPTANIOS AD je vhodný pre operačné sály, JIS a ARO, dialyzačné centrá, infekčné oddelenie a pod.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNA vrátane MRSA, FUNGICÍDNA, VIRUCÍDNA, MYKOBAKTERICÍDNA a ŠPORICÍDNA pri koncentrácii 100% a expozícii 5 minút. Na dosiahnutie inaktivácie CLOSTRIDIUM DIFFICILE je treba 10 minút.

Zdravotnícky prostriedok triedy IIb na profesionálne použitie v zdravotníckych zariadeniach. Tekutý dezinfektant bez farby a parfumácie, pH 1,2 - 1,8.

Výrobca: Laboratoires ANIOS France
Balenie: 1 kus (kanister 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

DEKONTAMINÁCIA VZDUCHU BACTINYL AIR – 750 ML

DEKONTAMINÁCIA VZDUCHU BACTINYL AIR – 750 ML

Dekontaminácia vzduchu BACTINYL AIR na báze stabilných oxidov určená na dezinfekciu ovzdušia. Dezinfekčný prostriedok je vhodný na použitie v ordináciách a vyšetrovniach, rizikových izbách MRSA, infekčných klinikách a podobne. ... viac