STERILIZÁCIA NÁSTROJOV ZA STUDENA

STERILIZÁCIA NÁSTROJOV ZA STUDENA

Sterilizácia nástrojov za studena chemickou cestou zaručuje usmrtenie všetkých mikroorganizmov vrátane spór a helmintov s ich vajíčkami a zárodkami, zároveň dôjde k nezvratnej inaktivácii vírusov. Ide o tzv. sterilizáciu za studena vykonanú chemickou cestou.

Vyberte si z ponuky vysokoúčinných dezinfekčných preparátov radu STÉRIDINE s totálnym dezinfekčným záberom: STERIDINE OPA na báze orto-ftalaldehydu, STERIDINE GTA alebo STERANIOS 2% na báze glutaraldehydu, STERIDINE APA na báze kyseliny peroctovej, BACTINYL 6G PE na báze stabilných oxidov, ANIOXYDE 1000 LD s aktivátorom na báze kyseliny peroctovej a peroxidu vodíka.

Ako novinku ponúkame Testovacie prúžky pre glutaraldehydové dezinfekčné prípravky, pomocou ktorých sa zisťuje či je prípravok stále ešte účinný.

Predávame dezinfekcie homologizované Ministerstvom zdravotníctva ČR, vybavené kartami bezpečnostných údajov v českom jazyku, podľa medzinárodnej smernice REACH. Potrebujete pomoc s výberom dezinfekcie vyššieho stupňa? Kontaktujte nás!

ANIOXYDE 1000 LD - 5L s aktivátorom (studená sterilizácia)

ANIOXYDE 1000 LD - 5L s aktivátorom (studená sterilizácia)

ANIOXYDE 1000 na báze kyseliny peroctovej (PHERA systém - je generovaná z acetylkaprolaktamu) a 3% peroxidu vodíka. Dvojzložkový prípravok na nakladanie endoskopov a termolabilných materiálov pre vyšší stupeň dezinfekcie - jedná sa o tzv. sterilizáciu za studena. Dezinfekčný prípravok je pripravený na použitie po aktivácii (po zmiešaní aktivátora s dezinfekčným prostriedkom), je možné používať až 14 dní. Kompletný dezinfekčný záber po 5 minútach.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNE vrátane MRSA, FUNGICÍDNE, VIRUCÍDNE, MYKOBAKTERICÍDNE a SPORICÍDNE pri koncentrácii 100% a expozícii 5 minút.

Zdravotnícky prostriedok triedy IIb na profesionálne použitie v zdravotníckych zariadeniach. Tekutý dezinfektant.

Výrobca: Laboratoires ANIOS France
Balenie: 2 kusy (kanister 5 litrov + aktivátor)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

QUANTOFIX GLUTARALDÉHYDE - Testovacie prúžky

QUANTOFIX GLUTARALDÉHYDE - Testovacie prúžky

QUANTOFIX GLUTARALDÉHYDE - Testovacie prúžky pre glutaraldehydové dezinfekčné prípravky, pomocou ktorých sa zisťuje či je prípravok stále ešte účinný.

Výrobca: ORAPI Europe, Francúzsko
Balenie: 1 kus (100 testovacích prúžkov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

STERANIOS 2% - 5L (sterilizácia za studena)

STERANIOS 2% - 5L (sterilizácia za studena)

STERANIOS 2% je vysoko účinný glutaraldehydový dezinfekčný prostriedok pre lekárske prístroje vrátane endoskopov a chirurgického vybavenia, ktoré je citlivé na teplo.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNA vrátane MRSA, FUNGICÍDNA, VIRUCÍDNA, MYKOBAKTERICÍDNA a ŠPORICÍDNA pri koncentrácii 100% a expozícii 10 minút. Na dosiahnutie inaktivácie CLOSTRIDIUM DIFFICILE je treba 30 minút.

Zdravotnícky prostriedok triedy IIb na profesionálne použitie v zdravotníckych zariadeniach. Tekutý dezinfektant zelenej farby a typického zápachu, pH 5.5 – 6.5.

Výrobca: Laboratoires ANIOS France
Balenie: 1 kus (kanister 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom! ... viac

STERILIZÁCIA ZA STUDENA BACTINYL 6G PE – 5 L

STERILIZÁCIA ZA STUDENA BACTINYL 6G PE – 5 L

STERILIZÁCIA ZA STUDENA BACTINYL 6G PE – 5 L na báze stabilných oxidov s totálnym dezinfekčným efektom s vyšším stupňom dezinfekcie vo všetkých odboroch medicíny. Dezinfekcia sa používa na rôzne sondy, operačné roboty riadené počítačom, endoskopy, fibriloskopy a podobné prístroje. Používa sa taktiež v stomatológii na prepláchnutie a dezinfekciu nasávačky. Dezinfekčný prostriedok nemá aktivátor, je stabilný, je možné ho používať opakovane počas 7 dní, ak doň vkladáme predmety dekontaminované a očistené, bez krvi a bielkovín. ... viac

STERIDINE OPA – 5 L (dezinfekcia na endoskopy)

STERIDINE OPA – 5 L (dezinfekcia na endoskopy)

STERIDINE OPA – 5 L, dezinfekcia na báze orto-ftalaldehydu s totálnym dezinfekčným efektom s vyšším stupňom dezinfekcie na endoskopické a robotické operačné zariadenia citlivé na teplo. Dezinfekčný prostriedok STERIDINE OPA nemá aktivátor, je stabilný, je možné ho používať opakovane počas 14 dní za predpokladu, že doň vkladáme predmety dekontaminované a očistené, bez krvi a bielkovín. Kontrolu účinnosti roztoku je možné overiť testovacími prúžkami. ... viac

STERIDINE GTA – 5 L s aktivátorom (dezinfekcia na endoskopy)

STERIDINE GTA – 5 L s aktivátorom (dezinfekcia na endoskopy)

STERIDINE GTA – 5 L, dezinfekcia na báze glutaraldehydu s totálnym dezinfekčným efektom s vyšším stupňom dezinfekcie na endoskopické a robotické operačné zariadenia citlivé na teplo. Dezinfekčný prostriedok STERIDINE GTA s aktivátorom, je stabilný, po aktivácii ho je možné používať opakovane počas 14 dní za predpokladu, že doň vkladáme predmety očistené a dekontaminované od krvi a bielkovín. Kontrolu účinnosti roztoku je možné overiť testovacími prúžkami. ... viac

STERIDINE APA – 5 L (dezinfekcia na endoskopy)

STERIDINE APA – 5 L (dezinfekcia na endoskopy)

STERIDINE APA – 5 L, dezinfekcia na báze kyseliny peroctovej a peroxidu vodíka s totálnym dezinfekčným efektom s vyšším stupňom dezinfekcie na robotické a endoskopické operačné zariadenia citlivé na teplo. Dezinfekčný prostriedok STERIDINE APA bez aktivátora, je stabilný a je možné ho používať opakovane počas 14 dní za predpokladu, že doň vkladáme predmety očistené a dekontaminované, bez krvi a bielkovín. Kontrolu účinnosti roztoku je možné overiť testovacími prúžkami. ... viac