Dezinfekcie na podlahy a plochy

Dezinfekcie na podlahy a plochy

Plošná dvojfunkčná dezinfekcia (umývanie a dekontaminácia) určená na vytieranie podláh a utieranie plôch, dlažby a dlaždicového obloženia, nábytku a predmetov, dverí a kľučiek, stolov a pacientskych stolíkov. Obsahuje povrchovo aktívne látky – tenzidy, ďalší umývací prostriedok sa už nepridáva. Ponúkame pre epidemiologické situácie ohniskovú dezinfekciu ANIOS OXY FLOOR s kompletným dezinfekčným záberom vrátane širokého spektra vírusov, tuberkulózy a sporicídneho záberu. Ďalej ponúkame DETERGENT ANIOS SURACTIF MARINE 1L na báze oligomerov s malým obsahom izotridekanolu, na čistenie všetkých umývateľných plôch a podláh.

Ide o dezinfekčné koncentráty, ktoré sa riedia na pomerne nízke koncentrácie (až 0,5 %), čo eliminuje prípadné nežiaduce účinky a prináša citeľný ekonomický efekt (pri dlhodobom používaní ide o výraznú úsporu peňazí).

Vyberte si z ponuky dezinfekčných prostriedkov radu STÉRIDINE na plochy a podlahy. Ponúkame plošnú dezinfekciu SANICID PARFUME pre zdravotníctvo, pre operačné sály, ARO a JIS, vysokoúčinný prostriedok STÉRIDINE MULTISURFACE a na bežné vytieranie nemocničných chodieb a izieb BACTERANIOS SF. V našej ponuke nájdete taktiež utierky BACTINYL INODORE na dezinfekciu prístrojov, pracovných dosiek, kresiel, stoličiek, kľučiek. Na dezinfekciu a čistenie plôch, povrchov odporúčame prípravok na báze KAS a aminokyselín SURFANIOS PREMIUMPre plochy v zdravotníctve, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami, odporúčame širokospektrálnu plošnú dezinfekciu ACTI'SEPTYL FS 500Ako vyšší stupeň dezinfekcie na plochy na báze KAS ponúkame BACTINYL FS 900.

Francúzsky výrobca ORAPI Europe prišiel na trh po skúsenostiach s kovidovou pandémiou v roku 2022 s celým radom noviniek. My sme pre vás vybrali niektoré z nich: ACTI´TROLLEY, C´SIMPLE a SANICID 500.

Novinkou sú prírodné produkty DESINFECT' ALIM V a DYACIL MAXI francúzskej spoločnosti Hygiene Nature, ktoré majú minimálne 98,4% zložiek minerálneho alebo rastlinného pôvodu a sú certifikované organizáciou ECOCERT. Ďalšou novinkou je ACTI'SEPTYL LACTIC 500. Jedná sa o prírodný dezinfekčný produkt na báze kyseliny mliečnej (Lactic Acid), čistí a umýva, odstraňuje vodný kameň, dezinfikuje podlahy a povrchy bez zanechania akýchkoľvek stôp. 

Predávame dezinfekcie homologizované Ministerstvom zdravotníctva ČR, vybavené kartami bezpečnostných údajov v českom jazyku, podľa medzinárodnej smernice REACH. Potrebujte pomoc s výberom plošnej dezinfekcie? Kontaktujte nás!

SANICID 500 - 5L (plošná dezinfekcia)

SANICID 500 - 5L (plošná dezinfekcia)

SANICID 500 plošná dezinfekcia určená najmä na každodennú údržbu sanitárneho zariadenia (toalety, sprchy, vane, vodovodné batérie) a dlaždicové chodby. SANICID 500 dekontaminuje, čistí a dezinfikuje keramické dlažby a kameninové povrchy. Veľmi dobre rozpúšťa vápenité usadeniny a vodný kameň, jedná sa o silnú kyselinu s pH 1. Nariedený produkt vydrží v uzavretej fľaši až 7 dní. Koncentrát je ružovej farby a veľmi príjemne vonia, takže ošetrené prostredie osvieži príjemnou vôňou.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNA, FUNGICÍDNA a VIRUCÍDNA pri koncentrácii 1,5 - 5% a expozícii 5 - 15 minút.

Výrobca: ORAPI Europe, Francúzsko
Balenie: 1 kus (kanister 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom
na okamžité dodanie ... viac

C´SIMPLE - 5L (detergent na plochy)

C´SIMPLE - 5L (detergent na plochy)

C´SIMPLE 3-funkčný detergent na podlahy a plochy (čistí - odmasťuje - dezinfikuje). Detergent C´SIMPLE obsahuje povrchovo aktívne látky, ktoré uľahčujú umývanie znečistených plôch. Koncentrát je číre farby a veľmi príjemnou vôňou pivonky, takže ošetrené prostredie osvieži.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNA, pri koncentrácii 2% a expozícii 5 minút.

Výrobca: ORAPI Europe, Francúzsko
Balenie: 1 kus (kanister 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom
na okamžité dodanie ... viac

ACTI´TROLLEY - 5L (dezinfekcia nemocničných vozíkov)

ACTI´TROLLEY - 5L (dezinfekcia nemocničných vozíkov)

ACTI´TROLLEY sa používa na umývanie a dezinfekciu nemocničných vozíkov - pacientskych vozíkov, ktoré prichádzajú do styku s potravinami. Roztok je pripravený na okamžité použitie. Používa sa formou utieraním plochy handričkou alebo hubkou, prípadne postrekom.

Dezinfekčná účinnosť: BAKTERICÍDNA, FUNGICÍDNA a VIRUCÍDNA pri koncentrácii 100% (už nariedené) a expozícii 5 - 30 minút.

Výrobca: ORAPI Europe, Francúzsko
Balenie: 1 kus (kanister 5 litrov)
Dostupnosť: tovar MÁME skladom
na okamžité dodanie ... viac

STERIDINE MULTI SURFACE - 1L (plošná dezinfekcia)

STERIDINE MULTI SURFACE - 1L (plošná dezinfekcia)

STERIDINE MULTI SURFACE – 1L, dvojfunkčný prostriedok (detergent, dezinfekcia) na báze aminopropylu a KAS na dezinfekciu plôch vrátane podláh, dlaždíc a stien, lekárskeho nábytku a vybavenia. Prostriedok STERIDINE MULTI SURFACE je koncentrát, ktorý sa riedi na 0,25 % koncentráciu pracovného roztoku, čo je ekonomicky veľmi úsporné. Na plochách nezanecháva žiadne škvrny ani šmuhy, nepoškodzuje linoleum a podlaha sa nelepí. ... viac

DEZINFEKČNÉ UTIERKY BACTINYL INODORE

DEZINFEKČNÉ UTIERKY BACTINYL INODORE

DEZINFEKČNÉ UTIERKY BACTINYL INODORE na plochy (pracovná doska, kreslo a stoličky, kľučky) a prístroje. Dezinfekčné utierky 40 cm × 16 cm / 120 kusov na báze stabilných oxidov a KAS na menšie nenasiakavé plochy vrátane tých, ktoré sa môžu dostať do styku s potravinami. Po aplikácii sa ošetrená plocha neoplachuje ani neotiera, nechá sa prirodzene oschnúť. Na plochách nezanecháva žiadne škvrny ani šmuhy, nepoškodzuje ich a ošetrené plochy sa nelepia. Ide o dezinfekčné utierky INODORE, tzn. bez zápachu a parfumácie. Praktické balenie s uzáverom zamedzuje vysychaniu obrúskov. ... viac

DEZINFEKCIA BACTISURF DDC - 5L (na plochy)

DEZINFEKCIA BACTISURF DDC - 5L (na plochy)

DEZINFEKCIA BACTISURF DDC – 5L, dvojfunkčný prostriedok (detergent, dezinfekcia) na báze KAS na vytieranie podláh a utieranie plôch vrátane dlaždíc a stien, nábytku a vybavenia. Prostriedok BACTISURF DDC je koncentrát, ktorý sa riedi na 0,5 % koncentráciu pracovného roztoku, čo je ekonomicky výhodné. Na plochách nezanecháva škvrny ani šmuhy, nenaleptáva linoleum a podlaha sa nelepí. ... viac

DEZINFEKCIA ANIOS OXY FLOOR - 1 KG (plošná dezinfekcia)

DEZINFEKCIA ANIOS OXY FLOOR - 1 KG (plošná dezinfekcia)

ANIOS OXY FLOOR na čistenie a dezinfekciu podláh a povrchov. Prášková forma, bez zápachu. Vysokoúčinný proti Clostridium difficile (už za 15 min). Ohnisková dezinfekcia, použitie počas epidémií. Alternatíva k chlórovým prípravkom. Presné dávkovanie. ... viac

SANICID 5 PARFUME - 5L (dezinfekcia na plochy)

SANICID 5 PARFUME - 5L (dezinfekcia na plochy)

SANICID 5 PARFUME, dezinfekcia na plochy na báze stabilných oxidov určená na používanie v potravinárskych prevádzkach zdravotníckych zariadení, hoteloch a gastronómii, reštauráciách a jedálňach. Prostriedok SANICID 5 PARFUME sa používa na vytieranie podláh a utieranie dlaždicového obloženia kuchýň, umývanie a utieranie kuchynských spotrebičov a pracovných plôch, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami, utieranie stoličiek a stolov. ... viac

STERIDINE MULTI SURFACE - 5L (plošná dezinfekcia)

STERIDINE MULTI SURFACE - 5L (plošná dezinfekcia)

STERIDINE MULTI SURFACE – 5L, dvojfunkčný prostriedok (detergent, dezinfekcia) na báze KAS a aminopropylu na plošnú dezinfekciu vrátane podláh, stien, dlaždíc, lekárskeho vybavenia a nábytku. Dezinfekčný prostriedok STERIDINE MULTI SURFACE je koncentrát, ktorý sa riedi na 0,25 % koncentráciu pracovného roztoku, je ekonomicky veľmi úsporný. Po použití na plochách nezanecháva žiadne šmuhy ani škvrny, nepoškoduje linoleum a podlaha sa nelepí. ... viac